Temassız Estetik


Genel Bilgi

“BTL Vanquish ME | Temazsız Estetik” ile cildinize herhangi bir temas olmadan, yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Uygulama 45 dakika sürmektedir. Herhangi bir ağrı yada acı hissetmeden gerçekleşmekte olan uygulama Dünya üzerinde uygulanan bir vücut şekillendirme operasyonudur.

 

 

 

Özellikle bölgesel incelmedeki yeni trend tercih sebeplerinden biri olan “BTL Vanquish ME | Temazsız Estetik” , iç bacak ve basende yoğunlaşan yağ tabakasında incelmek için günümüz şartlarında eşsiz bir yöntemdir. Bölgesel incelmedeki handikaplardan biri olan eşit olarak incelememe gibi sorunları, eşit çapta incelme sağlaması ise bir diğer tercih sebebi olması için yeterlidir.

 

 

“BTL Vanquish ME | Temazsız Estetik” uygulaması günlük hayatınıza herhangi bir engel oluşturmayacağı gibi  aksine bölgesel incelemeler sayesinde kıyafet korkusu olmadan dilediğiniz darlıkta kıyafet giyebilmenize olanak sağlamaktadır.

Röpörtaj

R: Sizi tanıyalım Doktor Bey ?

E.C: Merhaba Ben Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op Dr Ercan Cihandide İstanbul Ataşehir Acıbadem Hastanesinin içerisinde bulunan YUNIQ Clinic’ in hem doktoru hemde ortağıyım. Tüm estetik işlemlerle birlikte Vücut Şekillendirme Cerrahisi olarak adlandırdığımız Liposuction, Lazer Lipoliz, Abdominaplasti (Karın Germe) gibi tüm ameliyatları gerçekleştirmekteyiz.

R: Kadın Hastalarınız hakkında konulaşım; Genelde Kimler Size Geliyor ?

E.C: Aslında her guruptan kesime sahibiz kadınlar için estetik görünüm çok önemli bu yüzden cerrahi olmak isteyen ve istemeyen çalışan ya da iş veren her kesime hitap ediyoruz. kadınlar biraz daha farklı olarak bir bölgelerinden istedikleri sonucu aldıklarında güven duygusu artıyor ve kendilerinde değişmelerini istedikleri bölgeler içinde yardım istiyorlar. Hızlı ve etkili sonuç almak çok önemli.

R: Peki Asıl Konumuz BTL Vanquish ME ile Patentli Uygulama Temassız Estetik’i Bir Plastik Cerrah olarak bize anlatabilirmisiniz?

E.C: Biz Cerrahlar olarak cihazlara karşı algımız her zaman ikinci planda olmuştur. Ancak gerek yurtdışında bulunduğumuz Uluslararası kongrelerde gerek yapılmış klinik çalışmaları ve Amerika Sağlık Örgütü FDA den aldığı onaylara bakarak ve en önemlisi Sonuçlarını gözlemleyerek tercih ettiğimiz bu sistem gerçekten yeni nesil teknoloji diyebiliriz. BTL Vanquish ME Dünya da tek Temassız Selektif Radyofrekans Enerjisi kullanan ve tamamen yağa odaklı, yağdan azalma sağlayan yeni nesil bir teknolojidir.

R: Peki Cihaz yağa odaklanıp nasıl yağı yok ediyor hemde temas etmeden?

E.C: Aslında bizde Doktor Bey gibi kendi mesleğimizde böyle cihazları çok tercih etmiyoruz. Ancak burada çok önemli bir nokta var! Evde yapılan spor ile iç bacak ve basen bölgesini küçültmeniz ve basen eritmeniz imkansız diyebiliriz. Basen eritmek için düzenli ve denetimli spor şart ancak tüm kadınlar bu imkana sahip olamıyorlar ev hanımları ve iş kadınları diyebiliriz. Birlikte çalıştığım ve çalıştırdığım kişiler de motivasyon ve sonuç odaklı olmak benim için ve onlar için çok önemli sonuç görmeye ne kadar kısa zamanda başlarsak o kadar daha iyi motive olup sonuçlara bir adım daha yaklaşıyoruz. BTL Vanquish ME sisteminin bacak basen başlığı tek seferde tüm alanı kaplayacak şekilde basen eritme işlemini yapıyor. Yani ön bacak iç bacak ya da basen gibi ayrım yapmanıza gerek duymadan 20 şer dakikalık işlem ile tüm alandaki yağları homojen bir şekilde kasa etki etmeden küçülterek incelme sağlıyor. Biz bunu klinik çalışmalar ile ve gözlemlerimize dayanarak spor ile kombin edildiğinde en etkili yöntem olduğunu söyleyebiliyoruz. Profesyonel bir sporcu olarak BTL Vanquish ME yi tüm öğrencilerime ve spora yeni başlayanlara yardımcı olarak tavsiye ediyorum.