Saten Yüz Germe


Genel Bilgi

 Sağlıklı yaşlanma, sağlıklı zayıflama, sağlıklı beslenme derken her zaman en önemli olan mevcut metabolizmayı bozmadan en düzgün nasıl beslenir nasıl zayıflar ve nasıl genç kalabiliriz diye uğraşmaktayız. Nasıl sadece diyet ya da yaşlanma karşıtı kremler sizin ihtiyacınızı tam karşılamıyorsa burada bugüne kadar yapılmış en iyi teknolojik kombinasyondan bahsedeceğiz.

 

BTL Exilis Elite (Saten Etkisi) Nedir ?

Avrupa,  Amerika ve Asya olmak üzere,  53 farklı ülkede 2500 den fazla referansı ile kullanılan BTL Exilis Elite Amerika Sağlık Örgütü tarafından FDA onaylarına sahip bir sistemdir. Asya da

sayısız ödüllere sahip bu sistem hem vücut hemde yüzde kullanılmaktadır. Başta bahsettiğimiz gibi sağlıklı ve doğal  bölgesel incelme, cilt sıkılaştırma ya da selülit giderme. Bunların dışında aynı cihaz ile anti aging yani yaşlanma karşıtı uygulamalar yapmak mümkündür.

FDA Onayları,

  • Wrinkle reduction (Tüm vücut için kırışıklık giderme onayı)
  • Periorbital wrinkle reduction (Göz çevresi için kırışıklık giderme onayı)
  • Cellulite reduction (Selülit giderme onayı)

 

Özellikle Amerika ve Avrupada obezite kliniklerinde dahi kullanılan sistem için; vücudun tamamına uygulama yapmak mümkün kılınmıştır. Ayrıca her kişinin yağ katmanı farklı derinliklerde olduğu için sistem üzerinden inilecek derinlik dahi ayarlanabilmekte buda bizi sonuca daha kısa sürede götürebilmektedir. En başarılı plastik cerrihi işlemler ile kombine edilebilen bu sistem ile liposuction ya da lazer lipolizden önce ve sonra kombinlenerek daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlanmaktadır.

Avrupa ve Türkiyenin son Trendi yeni Anti Aging Uygulaması

Ameliyatsız Saten Yüz Germe

Günümüze kadar yapılan tüm sistemler içerisinde en iyi kombin olduğunu düşündüğümüz BTL Exilis Elite fokuslu radyofrekans ve ultrasonu eş zamanlı olarak veren dünyadaki tek patentli teknolojidir. Yapılan işlem cilt altındaki her katmana homojen bir şekilde etki eder ve kolojenlerin maximum seviyede artması hedeflenir. Uygulama sonunda hemen sonuçlar görülmeye başlar ve her geçen gün kolojen gelişimine bağlı olarak artar. Kişiler uygulamanın sonunda ilk haftada cilt altındaki gilişmi hissedeceklerdir. Buna bağlı olarak cildin kalitesi de artacak homojen ve doğal bir güzellik ortaya çıkacaktır. Dünyada göz çevresine uygulanabilen; göz kapağı düşüklüğü, kaz ayağı çizgileri, göz altı torbalanması ve morluğuna uygulama yapılabilen ve bu anlamda sonuçları kanıtlanmış tek onaylı sistemdir.

Sizde her yeni bir güne daha canlı daha diri ve sağlıklı bir cilt ile uyanmak istiyorsanız sizleri Saten Yüz ve Vücut uygulaması için Ataşehir Acıbadem hastanesine bekliyoruz.