Blog

Saten Yüz Germe

Konu Saten Yüz Germe “BTL Exilis Elite” sistemi ultrason ve radyofrekansı verebilen tek cihazdır. Bu cihaz göz çevresi kırışıklık gidermede FDA onayı alan ilk cihazdır.  

Selektif Radyofrekans BTL Vanquish ME nin avantajı

Konu Temassız Estetik BTL Vanquish ME cihazı çalışma presibi olarak tamamen yağ odaklı olduğundan, çok kilolu olmanız yada model vücuduna sahip olun, uygulanacak alanda yağ kiitlesinin olması, uygylamanın yapılabileceğini gösterir.

Bölgesel incelmede Selektif Radyofrekans BTL Vanquish ME

05.02.2017 Konu Temassız Estetik Günümüzün trendlerinden dar ve skinny pantolanları giymek isteyen kadın hastarın, özellikle basen, iç bacak ve karın bölgesindeki yağ fazlalıklarından kurtulmak istemekteler. Bununla beraber hem günlük hayatlarının sekteye uğramaması, hemde cerrahi müdahale istememesi temassız estetik alternatiflerini güçlendirmektedir.

Boyun germe ameliyatı sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Konu Boyun Germe Ameliyatı Boyun germe ameliyatından sonra hastamızı 1 gece misafir ettikten sonra taburcu etmekteyiz. Boyun germe ameliyatı,  yumuşak doku olarak nitelendirilen bölgede işlem yapıldığı için şiddetli olmayan ağrılar gözlemlenmektedir.